LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

* DASAN Zhone Solution

BAZÁR - GPON ONT Dasan H640G

POUŽÍVANÉ KUSY - záruka 3 mes.!!! ONT -

Cena:
Skladom
2 ks

55,55 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
66,78 € (s DPH)

ks

GPON OLT Dasan V8102

Centrálna 2U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre stredné

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON OLT V5808

Centrálna 1U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre menšie

Cena:
Skladom
0 ks

2 221,71 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
2 666,34 € (s DPH)

ks

GPON OLT V5816

Centrálna 1U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre pasívne

Cena:
Skladom
1 ks

Po prihlásení

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
99+ ks

32,22 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
38,78 € (s DPH)

ks

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
99+ ks

22,69 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
27,35 € (s DPH)

ks

GPON ONT HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS

HL-4GMV2 je GPON ONT, ktorý funguje ako zariadenie GPON

Cena:
Skladom
99+ ks

57,46 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
69,07 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

54,35 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
65,34 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

53,21 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
63,97 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2023 WebCreative.info All rights reserved.