LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

Odrušovač RF Sector MiMo 5-120

Odrušovač so zadným krytom pre Anténu Sector

Cena:
Skladom
1 ks

31,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
37,32 € (s DPH)

ks

Anténa AM-5G17-90, 90st, 17dBi

Sektorová anténa z Ubiquiti AirMax so ziskom 17dBi, je

Cena:
Skladom
46 ks

55,27 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
66,44 € (s DPH)

ks

NanoBridge M3 2x22dBi

NanoBridge M3 je výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 2x

Cena:
Skladom
16 ks

134,71 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
161,94 € (s DPH)

ks

Novinky

RB1100AHx4 Dude Edition + L6

Nová RB1100AHx4 Dude Edition má procesor Annapurna

Cena:
Skladom
2 ks

245,25 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
294,42 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1,25Gbps SC C+MAX

Optický modul GPON C+MAX s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
10 ks

52,64 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
63,20 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2017 WebCreative.info All rights reserved.