LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

* DASAN Zhone Solution | GPON ONT

BAZÁR - GPON ONT Dasan H640G

POUŽÍVANÉ KUSY - záruka 3 mes.!!! ONT -

Cena:
Skladom
4 ks

50,00 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
60,12 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

37,52 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
45,14 € (s DPH)

ks

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

23,41 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
28,21 € (s DPH)

ks

GPON ONT HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS

HL-4GMV2 je GPON ONT, ktorý funguje ako zariadenie GPON

Cena:
Skladom
0 ks

58,64 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
70,49 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

55,48 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
66,70 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

54,31 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
65,29 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.