LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON OLT V5816

Centrálna 1U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre pasívne optické siete do 2048 klientov s podporou L2 funkcií. OLT podporuje redundanciu zdrojov. K OLT je potrebné dokúpiť zdrojový modul AC230V, prípadne DC48V.

Kód: PONV5816

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Dostupnosť: zvyčajne do 14 dní

Po prihlásení
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Cena:
Skladom
2 ks

357,11 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
428,65 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Cena:
Skladom
0 ks

262,05 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
314,58 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
4 ks

44,73 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
53,71 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
0 ks

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.