LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

FO kábel Telcoline 01vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, čierny, G.657A2 (2000m)

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak aj pre inštaláciu v budovách, kolektoroch, trubkách a pod. Vzhľadom k vysokej ťahovej odolnosti (1000N) je možno bezpečne inštalovať kábel previsom až do vzdialenosti 150m.


Malý priemer a vysoká ohybnosť zajisťujú vynikajúce prenosové a inštalačné vlastnosti v stiesnených priestoroch a všade tam, kde je treba rozviesť viac oddelených spojov.

Parametre
Fiber type Corning G.657A2
Počet vlákien 1x
Farba vlákien modrá
Strength member aramid
Materiál UV –Resistant, LSZH
Farba plášťa čierna
Odolnosť v ťahu 1000 N
Hrúbka plášťa 3 mm
Typ káblu 9/125 μm (OS2)
Maximálny útlm pri 1310nm 0.36 dB/km
Maximálny útlm pri 1550nm 0.25 dB/km

Kód: KAOTE1SM2

Výrobca: Telcoline

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 bal.

V rezervácií: 0 ks

Cena:

357,00 € (bez DPH)
RP: 0 €
428,40 € (s DPH)

bal.

1 - 2 bal. 357,00 €
3 - 4 bal. 344,25 €
5 a viac bal. 331,50 €

Odporúčaný tovar

Kotva pre optický kábel "@" DROP,G.657A, 3-6mm

Kotva pre uchytenie samonosného guľatého DROP káblu o priemere

Cena:

1,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,80 € (s DPH)

ks

Optická FTTX zásuvka 4vl

Štvorvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

5,98 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,18 € (s DPH)

ks

FO kábel 48x 9/125, SM, pre zafukovanie

Optický kabel 9/125, 48 vláknový, SM, vhodný pre zafukovanie

Cena:

1,22 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,46 € (s DPH)

m

Adaptér SC-SC SM SX UPC

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

0,52 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,62 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.