LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - káble/FTTx riešenia | Patch káble SC-SC - vonkajšie

Cena:
Skladom
99+ ks

16,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
20,28 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
16 ks

15,36 € (bez DPH)
RP: 0 €
18,43 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

15,64 € (bez DPH)
RP: 0 €
18,77 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 100m, G.657A2, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 100 m  

Cena:
Skladom
0 ks

28,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
34,08 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 100m, G.657A2, TPU, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 100 m  

Cena:
Skladom
14 ks

21,52 € (bez DPH)
RP: 0 €
25,82 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
10 ks

21,84 € (bez DPH)
RP: 0 €
26,21 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
85 ks

22,28 € (bez DPH)
RP: 0 €
26,74 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 130m, G.657A2, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 130 m  

Cena:
Skladom
1 ks

35,00 € (bez DPH)
RP: 0 €
42,00 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
98 ks

22,31 € (bez DPH)
RP: 0 €
26,77 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.