LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Optická FTTX zásuvka 4vl

Štvorvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú zospodu inštalačnej zásuvky.

 

Upozornenie: Zásuvka je dodávaná bez apatérov a pigtailov.

Parametre
Rozmery (mm) 110 x 150 x 30 mm

Kód: POZASFTTX4

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 99+ ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

5,98 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,18 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 5,98 €
10 - 19 ks 5,85 €
20 a viac ks 5,72 €

Odporúčaný tovar

Adaptér SC-SC SM SX UPC

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:
Skladom
85 ks

0,68 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,82 € (s DPH)

ks

Pigtail ST MM 50/125 1m

Pigtail ST MM UPC 50/125 1m

Cena:
Skladom
42 ks

2,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,52 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:
Skladom
99+ ks

0,64 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,77 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.