LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

FO spojka mechanická L925

FO spojka mechanická L925 bez použitia zvárania.

Kód: POSPL925

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 75 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

2,91 € (bez DPH)
RP: 0 €
3,49 € (s DPH)

ks

1 - 49 ks 2,91 €
50 - 99 ks 2,82 €
100 a viac ks 2,74 €
Súbory na stiahnutie
Návod na montáž Download - Návod na montáž

Odporúčaný tovar

FO spojka mechanická L925B

FO spojka mechanická L925B bez použitia zvárania.

Cena:

4,72 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,66 € (s DPH)

ks

FO Kabel 2x9/125 indoor kabel 2xFTTH

FO 2x9/125, indoor kábel Duplex LSZH izolácia. Ťahové laminátové

Cena:

0,44 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,53 € (s DPH)

m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

1,08 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,30 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/APC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

1,08 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,30 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.