LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON OLT V5808

Centrálna 1U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre menšie pasívne optické siete do 1024 klientov s podporou L2 funkcií. OLT podporuje redundanciu zdrojov. K OLT je potrebné dokúpiť zdrojový modul AC230V, prípadne DC48V.

Kód: PONV5808

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 1 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

2 295,63 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
2 755,04 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 2 295,63 €
3 - 5 ks 2 235,74 €
6 a viac ks 2 195,82 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Cena:

367,65 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
441,30 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Cena:

268,51 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
322,33 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

46,05 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
55,30 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.