LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Optická zásuvka FTT4D

Optický box vhodný pre vnútorné použite.

Box je vyrobený z vysoko odolného plastu. 

Parametre
Rozmery (mm) 100*80*30mm
Konektory 4 SC SX or 4 LC Duplex

Kód: POBOFTT4D

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 41 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

6,64 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,97 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 6,64 €
20 - 49 ks 6,47 €
50 a viac ks 6,31 €

Odporúčaný tovar

Adaptér SC/APC-SC/APC SM SX

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:
Skladom
99+ ks

0,36 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,43 € (s DPH)

ks

Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvojvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:
Skladom
98 ks

3,12 € (bez DPH)
RP: 0 €
3,74 € (s DPH)

ks

Optická FTTX zásuvka 4vl

Štvorvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:
Skladom
99+ ks

5,98 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,18 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:
Skladom
99+ ks

0,74 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,89 € (s DPH)

ks

Splitter PLC 1x8 bez konektorov, 1m, hrúbka:0,9mm

Splitter PLC 1x8 bez konektorov, hrúbka vlákien: 0,9mm   Obrázok je

Cena:
Skladom
22 ks

13,48 € (bez DPH)
RP: 0 €
16,18 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.