LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - káble/FTTx riešenia | Optické pigtaily

Pigtail E2000/APC SM 9/125 1m

Pigtail E2000/APC SM 9/125 1m

Cena:
Skladom
8 ks

2,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
3,12 € (s DPH)

ks

Pigtail LC/APC SM 9/125 1m

Pigtail LC/APC SM 9/125 1m

Cena:
Skladom
99+ ks

1,48 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,78 € (s DPH)

ks

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Cena:
Skladom
99+ ks

0,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,96 € (s DPH)

ks

Pigtail SC MM 50/125 1m, orange

Pigtail multimode 50/125, SC, 1m, 900µm, Insertion Loos 0,3dB,

Cena:
Skladom
16 ks

1,88 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,26 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/APC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:
Skladom
99+ ks

1,08 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,30 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:
Skladom
82 ks

1,08 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,30 € (s DPH)

ks

Pigtail ST MM UPC 50/125 1m

Pigtail ST MM UPC 50/125 1m

Cena:
Skladom
42 ks

2,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,52 € (s DPH)

ks

Pigtail ST MMF 62/125 1m

Pigtail ST MMF 62/125 1m

Cena:
Skladom
3 ks

2,20 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,64 € (s DPH)

ks

Pigtail ST UPC SM 9/125 1m

Pigtail ST SM 9/125 1m

Cena:
Skladom
99+ ks

2,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,52 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.