LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - káble/FTTx riešenia | Optické konektory

FO konektor SC/APC 47mm 9/125 click

Konektor SC/APC s click systémom. Inštalácia konektora bez potreby

Cena:
Skladom
37 ks

3,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,68 € (s DPH)

ks

FO konektor SC/UPC 47mm 9/125 click

Konektor SC/UPC s click systémom. Inštalácia konektora bez potreby

Cena:
Skladom
17 ks

3,87 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,64 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.