LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

FO kábel Telcoline 16vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, čierny, G.657A2 (2000m)

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak aj pre inštaláciu v budovách, kolektoroch, trubkách a pod. Vzhľadom k vysokej ťahovej odolnosti (1000N) je možno bezpečne inštalovať kábel previsom až do vzdialenosti 150m.


Malý priemer a vysoká ohybnosť zajisťujú vynikajúce prenosové a inštalačné vlastnosti v stiesnených priestoroch a všade tam, kde je treba rozviesť viac oddelených spojov.

Parametre
Fiber type Corning G.657A2
Typ káblu 9/125 μm (OS2)
Počet vlákien 16x
Strength member aramid
Materiál UV –Resistant, LSZH
Farba plášťa čierna
Odolnosť v ťahu 1000 N
Hrúbka plášťa 3,5 mm
Maximálny útlm pri 1310nm 0.36 dB/km
Maximálny útlm pri 1550nm 0.25 dB/km

Kód: KAOTE16SM2

Výrobca: Telcoline

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 1 bal.

V rezervácií: 0 ks

Cena:

1 326,00 € (bez DPH)
RP: 0 €
1 591,20 € (s DPH)

bal.

1 - 2 bal. 1 326,00 €
3 - 4 bal. 1 275,00 €
5 a viac bal. 1 224,00 €

Odporúčaný tovar

Kotva pre optický kábel "@" DROP,G.657A, 3-6mm

Kotva pre uchytenie samonosného guľatého DROP káblu o priemere

Cena:

1,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,80 € (s DPH)

ks

Optická FTTX zásuvka 4vl

Štvorvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

7,73 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,28 € (s DPH)

ks

FO kábel 48x 9/125, SM, pre zafukovanie

Optický kabel 9/125, 48 vláknový, SM, vhodný pre zafukovanie

Cena:

1,22 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,46 € (s DPH)

m

Adaptér SC-SC SM SX UPC

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

0,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,72 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.