LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

FO konektor SC/APC 47mm 9/125 click

Konektor SC/APC s click systémom. Inštalácia konektora bez potreby zvárania

Parametre
Aplikovanie pre: DROP/indoor káble
Optika SM 9/125
Inštalačná teplota -40 až 75°C
Farba zelená
Rozmer (mm) 47 mm

Kód: POKOSCA47SM

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 37 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

3,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,68 € (s DPH)

ks

1 - 49 ks 3,90 €
50 - 99 ks 3,77 €
100 a viac ks 3,64 €
Súbory na stiahnutie
Manuál EN Download - Manuál EN

Odporúčaný tovar

Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvojvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

4,16 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,99 € (s DPH)

ks

FO konektor SC/UPC 47mm 9/125 click

Konektor SC/UPC s click systémom. Inštalácia konektora bez potreby

Cena:

3,87 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,64 € (s DPH)

ks

FO Kabel 2x9/125 indoor kabel 2xFTTH

FO 2x9/125, indoor kábel Duplex LSZH izolácia. Ťahové laminátové

Cena:

0,44 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,53 € (s DPH)

m

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.