LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Adaptér SC-SC SM DX

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien, či káblov. Spojky sa väčšinou osádzajú do nástenných rozvádzačov, zásuviek, alebo optických vaní.
Parametre
Konektor SC/UPC - SC/UPC
Typ Single Mode
. duplex

Kód: POADCSCD

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 99+ ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

0,64 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,77 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 0,64 €
20 - 99 ks 0,56 €
100 a viac ks 0,48 €

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.