LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Patch kábel SC-SC MM 50/125, DX, 2m

Patch kábel SC-SC MM 50/125, DX, 2m

Kód: KAOCCM5D2

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

5,70 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,84 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 5,70 €
10 - 19 ks 5,40 €
20 a viac ks 5,10 €

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.