LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

HALNY HL-4GMV ONT GPON ONT B+ SC/APC, dvojpásmový AC 2x2 MIMO, 4x RJ45 1000 Mb/s, 2x RJ11

HL-4GMV je GPON ONT s 4x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je určený na inštaláciu v sieťach FTTH (Fiber To The Home). Zariadenie pracuje v technológii xPON a vyhovuje súčasným normám ITU-T G.984.xa G.988. štandardu.


HALNY HL-4GMV bol okrem štyroch gigabitových portov vybavený dvojpásmovým bezdrôtovým rozhraním AC1200 (2,4 GHz a 5 GHz) s dvoma externými anténami, z ktorých každá má zisk 5 dBi. HL-4GMV podporuje technológiu MU-MIMO 2x2, čo nám zaručuje, že HALNY má navyše ONT xPON vybavené dvoma portami Voice FXS (RJ-11), vďaka ktorým majú operátori ISP možnosť zdieľať triple play v plnom rozsahu služieb. Potom je na jednom zariadení poskytovaný prístup k rýchlemu internetu, IPTV a hlasovým službám.


 

GPON - RX 1490nm -10 dBm ~ -27dBm
GPON - TX 1310nm +0.5dBm ~ + 5dBm
Hmotnosť (kg) 0,63 kg
Napájanie AC/DC Adapter: 12VDC/1.5A
Operačné módy Router (NAT) aj Bridge mód
Pamäť RAM 256 MB
Podpora IPv6 áno , IPv4/IPv6
Prenosová rýchlosť 866 Mbps / 300 Mbps
Prevádzková teplota 0 °C ~ 45 °C
Rozhranie FIBER (1) GPON SC/APC B+
Rozhranie LAN (4) 10/100/1000 Base-T (RJ45)
Rozhranie VoIP (2) FXS RJ11
Spotreba 12 W
Východzia IP adresa 192.168.33.1
Východzie meno/heslo useradmin / useradmin123
Wireless standards 802.11ac 2x2 MIMO, 802.11b/g/n 2x2 MIMO
Zisk antény 2x 5 dBi


Kód: PONVHL-4GMV

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

54,98 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
66,10 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 54,98 €
20 - 99 ks 53,61 €
100 a viac ks 52,69 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.