LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN portom.


HL-1GE je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačnej zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie. Konštrukcia HL-1GE zaručuje multi-interoperabilitu s množstvom dodávateľov OLT.


Oficiálna kompatibilita: - Huawei MA56xx series (including version for Asia: MA5683T) and MA5800 series - DASAN V5804 / V5808 / V5816 - Raisecom ISCOM6800 - Cisco / Altice ME4601 - Ericsson EDA1500 - Zyxel OLT1408, IES 4204 - Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4 - ZTE C320 / C220



Parametre:


GPON - RX 1490nm: -8 dBm ~ -28dBm

GPON - TX 1310nm: + 0.5dBm ~ + 5dBm

Napájanie: 12V / 0,5A

Operačný módy: Bridge/Router mód

Podpora IPv6: áno, IPv4 / IPv6

Rozhranie FIBER: (1) SC / APC

Rozhranie LAN: (1) GLAN

Spotreba: 3 až 5 W

Wireless: nie

Kód: PONVHL-1GE

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 34 ks

V rezervácií: 0 ks

Po prihlásení
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.