LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN portom. Podporuje Bridge aj Router mód !


GPON B+ TX 
Wavelength: 1310 nm (range: 1260 nm - 1360 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Wavelength: 1490 nm (range: 1480 nm - 1500 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

-8 dBm ~ -28dBm

1490 nm receiver overload

Signal stronger than -8dBm

LAN Ports

1x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)

Optical Port

SC/APC

Power supply

AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A

Operating temperature

-5 – +50 oC

Operating humidity

20– 90 % (without condensation)

Dimensions (W x D x H)

87 x 85 x 27 mm


Kód: PONH665C

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 99+ ks

V rezervácií: 0 ks

Po prihlásení
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.