LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON ONT Dasan H660GM

H660GM - nové klientské GPON zariadenie so 4x gigabit LAN portami, jedným portom USB a jedným hlasovým portom FXS.

Zariadenie má zabudované súbežné dvojpásmové siete Wi-Fi 802.11 a / b / g / n a 802.11ac s funkciou triple play.


Špecifikácia

GPON B+ TX 
Wavelength: 1310 nm (range: 1260 nm - 1360 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

+0.5dBm ~ + 5dBm

GPON B+ RX 
Wavelength: 1490 nm (range: 1480 nm - 1500 nm)
ITU-T: G.984.2 compliant

-8 dBm ~ -28dBm

1490 nm receiver overload

Signal stronger than -8dBm

LAN Ports

4 x 10/100/1000 Base-T (RJ45) ports

VoIP Ports

1 x FXS (RJ-11) ports

Optical Port

SC/APC

WiFi

IEEE 802.11b/g/n/ac

Bandwidth: 2.4 GHz, 5GHz

Two Transmit and Receive Path (2T2R)

Throughput:  54Mbps (802.11g)

                     300Mbps (802.11n)

                     867Mbps (802.11ac)

Security: WEP, WPA-PSK (TKIP) &
WPA2-PSK (AES)

Zdroj

AC/DC Adapter: 12VDC/1.5A

Prevádzková teplota

-5 – +50 oC

Prevádzková vlhkosť

20– 90 % (without condensation)

Rozmery

160 x 130 x 54.3 mm


Kód: PONH660GM

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 99+ ks

V rezervácií: 0 ks

Po prihlásení
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

FO kábel RISER, 09/125, 24 vl., LSOH, G657

Riser káble sú priamo vytvorené pre vertikálne, i horizontálne FTTH rozvody. Minimalizujú

Cena:

1,06 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,27 € (s DPH)

m

FO kábel Solarix 04vl 9/125, 3,5mm LSZH, DROP1000, G.657A (500m)

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak

Cena:

127,20 € (bez DPH)
RP: 0 €
152,64 € (s DPH)

bal.

Splitter PLC ABS 1x4 SC/APC 2mm

Splitter PLC 1x4 SC/APC, 1m, hrúbka:2mm, ABS box

Cena:

17,82 € (bez DPH)
RP: 0 €
21,38 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.