LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON ONT Dasan H640GW2

ONT - klientské 4-portové wireless GPON zariadenie so 4-gigabitovými LAN portami

Kód: PONH640GW2

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 1 ks

Cena:

55,82 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
67,10 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 55,82 €
20 - 49 ks 54,91 €
50 a viac ks 53,99 €

Odporúčaný tovar

GPON ONT Dasan H645G

ONT - klientské 1-portové GPON zariadenie so 1-gigabitovým LAN

Cena:

49,40 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
59,40 € (s DPH)

ks

Splitter PLC ABS 1x4 SC/APC 2mm

Splitter PLC 1x4 SC/APC, 1m, hrúbka:2mm, ABS box

Cena:

17,82 € (bez DPH)
RP: 0 €
21,38 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.