LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON OLT V5816

Centrálna 1U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre pasívne optické siete do 2048 klientov s podporou L2 funkcií. OLT podporuje redundanciu zdrojov. V cene centrály je aj zdroj pre GPON OLT AC 230V.

Kód: PONV5816

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 1 ks

Cena:

2 531,76 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
3 038,40 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 2 531,76 €
3 - 5 ks 2 465,71 €
6 a viac ks 2 421,68 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Cena:

213,26 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
256,03 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Cena:

147,03 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
176,56 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

41,33 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
49,63 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H660GW-F5

H660GW-F5 - nové klientské GPON zariadenie so 4x gigabit

Cena:

45,72 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
54,98 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.