LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON OLT Dasan V8102

Centrálna 2U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre stredné pasívne optické siete do 4096 klientov s podporou L2/L3 funkcií. OLT podporuje redundanciu zdrojov, systémového kontrolera a LAN kontrolera.

Jednotka obsahuje šasí, 2x zdroj DC48V, 1x LAN kontroler a 1x systémový kontroler a 1x 16-port GPON doska.

Kód: OLTDASV8102

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Dostupnosť: zvyčajne do 30 dní

Po prihlásení

Odporúčaný tovar

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

43,65 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
52,42 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H665

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Po prihlásení

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.