LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

* DASAN Zhone Solution

Záslepka PSU blank panel

Z8slepka otvoru pre zdroj GPON OLT V5812G/V5824G.

Cena:
Skladom
2 ks

Po prihlásení

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

23,03 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
27,76 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

36,90 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
44,40 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

53,41 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
64,21 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

54,55 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
65,58 € (s DPH)

ks

GPON ONT HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS

HL-4GMV2 je GPON ONT, ktorý funguje ako zariadenie GPON

Cena:
Skladom
0 ks

57,67 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
69,32 € (s DPH)

ks

BAZÁR - GPON ONT Dasan H640G

POUŽÍVANÉ KUSY - záruka 3 mes.!!! ONT -

Cena:
Skladom
4 ks

50,00 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
60,12 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Cena:
Skladom
0 ks

262,05 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
314,58 € (s DPH)

ks

Wi-Tek WI-GS5024

Manažovateľný switch WI-GS5024 18SFP +

Cena:
Skladom
1 ks

330,93 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
397,40 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.