LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Splitter PLC 1x4 SC/UPC konektory

Splitter PLC 1x4 SC/UPC konektory 1m, 0.9 mm

Kód: POSPL1x4SC9

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 6 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

6,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,68 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 6,40 €
10 - 29 ks 6,20 €
30 a viac ks 6,00 €

Odporúčaný tovar

BAZÁR - GPON ONT Dasan H640G

POUŽÍVANÉ KUSY - záruka 3 mes.!!! ONT -

Cena:
Skladom
4 ks

50,00 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
60,12 € (s DPH)

ks

Optický FTTH box FTT-H208B, 8portový

Optický FTTH box je vhodný pre vonkajšie použite. Box je vyrobený

Cena:
Skladom
74 ks

19,18 € (bez DPH)
RP: 0 €
23,02 € (s DPH)

ks

Optický FTTH box FTT-FDB16B, úchyt na stenu/stĺp 16portový

Optický FTTH box je vhodný pre vonkajšie použite. Box je vyrobený

Cena:
Skladom
22 ks

18,79 € (bez DPH)
RP: 0 €
22,55 € (s DPH)

ks

Splitter PLC ABS 1x4 SC/APC 2mm

Splitter PLC 1x4 SC/APC, 1m, hrúbka:2mm, ABS box

Cena:
Skladom
0 ks

17,82 € (bez DPH)
RP: 0 €
21,38 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.