LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna | SFP moduly PON

SFP EPON 2.488/1.25Gbps SC C VSOL

EPON OLT SFP fiber optic module PX20++ 1310/1490nm 20km

Cena:
Skladom
20 ks

26,66 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,03 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1,25Gbps SC C+MAX

Optický modul GPON C+MAX s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
35 ks

46,92 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
56,34 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
4 ks

43,92 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
52,74 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
0 ks

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps SC C++ VSOL

Optický modul GPON C+MAX s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
27 ks

27,75 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,34 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.