LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna | SFP moduly - 1,25Gbps

SFP 1.25Gbps 1000Base-T

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN.

Cena:
Skladom
17 ks

20,52 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
24,66 € (s DPH)

ks

SFP 1.25Gbps 1000Base-T, 100m, temp -40/+85

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN. 100m, temp

Cena:
Skladom
8 ks

23,51 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
28,25 € (s DPH)

ks

SFP modul 1,25Gbps (LC/20km,SM) temp -40/+85

1Gbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:
Skladom
99+ ks

15,50 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
18,64 € (s DPH)

ks

SFP modul 1,25Gbps (LC/80km,SM) TX=1550

1Gbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:
Skladom
0 ks

51,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
61,78 € (s DPH)

ks

SFP modul 1,25Gbps DDM(LC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM s konektormi LC pre

Cena:
Skladom
0 ks

10,34 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
12,44 € (s DPH)

ks

SFP modul 1,25Gbps DDM(LC/550m,MM) TX=850nm

SFP 1.25Gbps 550m LC MM TX=850nm 

Cena:
Skladom
18 ks

19,32 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
23,22 € (s DPH)

ks

SFP modul 1,25Gbps LX-SM 3Com

1Gbps SFP optický modul LX Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
7 ks

28,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,64 € (s DPH)

ks

SFP modul TP-LINK TL-SM311LS, 1,25Gbps (LC/10km,SM)

Výborná voľba pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť rýchlosť siete

Cena:
Skladom
0 ks

17,42 € (bez DPH)
RP: 0 €
20,90 € (s DPH)

ks

SFP modul WDM 1,25Gbps DDM, 1310nm(LC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektorom LC

Cena:
Skladom
19 ks

10,83 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
13,03 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.