LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna

GBIC 1.25Gbps 1000Base-T RJ45 cooper

GBIC 1.25Gbps 1000Base-T RJ45 cooper

Cena:
Skladom
0 ks

34,34 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
41,24 € (s DPH)

ks

GBIC 1.25Gbps MM 550m

GBIC 1.25Gbps MM 550m 2 vláknový

Cena:
Skladom
0 ks

21,44 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
25,76 € (s DPH)

ks

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps 2 vláknový

Cena:
Skladom
0 ks

24,73 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,71 € (s DPH)

ks

Motorola VIP 1113

Set-top box novej generácie kompaktných rozmerov pre príjem digitálnej

Cena:
Skladom
5 ks

58,04 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
69,77 € (s DPH)

ks

Optický switch 8xSFP, 1x10/100/1000TX

Optický switch 8xSFP, 1x10/100/1000TX je jednoduchý L2 desktop switch

Cena:
Skladom
2 ks

86,23 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
104,02 € (s DPH)

ks

Optický WIFI router 1xSC 4xLAN, 150Mbps, 802.11n/b/g/, 1310nm

Optický Router OWR 1004 je all-in-one zariadenie pre FTTH

Cena:
Skladom
2 ks

37,93 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
45,64 € (s DPH)

ks

Prevodník FTC

Vďaka SFP slotu môže pracovať s multimode aj single

Cena:
Skladom
44 ks

31,67 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
38,04 € (s DPH)

ks

Prevodník OEM WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1310

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC

Cena:
Skladom
5 ks

24,18 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,05 € (s DPH)

ks

Prevodník OEM WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
18 ks

24,39 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,30 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.