LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna

Prevodník TP-LINK MC100CM 10/100Mbs, MM, 2km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T

Cena:
Skladom
1 ks

28,03 € (bez DPH)
RP: 0 €
33,64 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
1 ks

25,48 € (bez DPH)
RP: 0 €
30,58 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
2 ks

30,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
36,12 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC112CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1310

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC

Cena:
Skladom
2 ks

30,30 € (bez DPH)
RP: 0 €
36,36 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC210CS 10/100Mbs, SM, 20km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T

Cena:
Skladom
3 ks

41,25 € (bez DPH)
RP: 0 €
49,50 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC220L 1000Mbs, SM, 20km

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod

Cena:
Skladom
0 ks

18,75 € (bez DPH)
RP: 0 €
22,50 € (s DPH)

ks

Šasi TL-MC1400 14-Slotové do racku

14slotové rackové šasi TL-MC1400 je špeciálne určené pre usadenie

Cena:
Skladom
0 ks

163,35 € (bez DPH)
RP: 0 €
196,02 € (s DPH)

ks

SFP 1.25Gbps 1000Base-T

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN.

Cena:
Skladom
17 ks

20,52 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
24,66 € (s DPH)

ks

SFP 1.25Gbps 1000Base-T, 100m, temp -40/+85

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN. 100m, temp

Cena:
Skladom
8 ks

23,51 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
28,25 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.