LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna | SFP moduly - 1,25Gbps

SFP WDM 1.25Gbps (LC/20km,SM) TX=1550,temp -40/ 85

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektormi LC

Cena:
Skladom
8 ks

16,74 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
20,12 € (s DPH)

ks

SFP WDM 1,25Gbps DDM, 1310nm 3km LC

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektorom LC

Cena:
Skladom
1 ks

11,67 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
14,04 € (s DPH)

ks

SFP WDM 1,25Gbps DDM, 1550nm 3km LC

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektormi LC

Cena:
Skladom
1 ks

12,62 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
15,18 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
30 ks

72,53 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
87,07 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
34 ks

19,41 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
23,33 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
3 ks

171,78 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
206,68 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.