LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Kompletný zoznam tovaru v akcii

AirGateway, 150Mbps

Miniatúrne riešenie AP/Router výrobcu Ubiquiti. Jednoduchým pripojením k PoE

Cena:
Skladom
73 ks

12,46 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
14,99 € (s DPH)

ks

Anténa AM-5G19-120, 120st, 19dBi

Sektorová anténa z Ubiquiti AirMax so ziskom 19dBi, je

Cena:
Skladom
15 ks

94,01 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
113,35 € (s DPH)

ks

FO kábel AERO opt. plochy 12vl 9/125 1000N

Plochý optický kábel 12 vlákien určený pre vonkajšie použitie

Cena:
Skladom
99+ m

0,42 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,50 € (s DPH)

m

GPON ONT Dasan H640GW2

ONT - klientské 4-portové wireless GPON zariadenie so 4-gigabitovými

Cena:
Skladom
2 ks

55,82 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
67,10 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H660RW

ONT - klientské GPON zariadenie so 4x gigabit LAN

Cena:
Skladom
36 ks

92,74 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
111,41 € (s DPH)

ks

NanoBeam 5AC-19, 19 dBi

Integrované outdoorové riešenie na Point-To-Point spoje alebo ako klientská

Cena:
Skladom
0 ks

65,33 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
78,52 € (s DPH)

ks

Optický FTTH box FTT-H208B, 8portový

Optický FTTH box je vhodný pre vonkajšie použite. Box je vyrobený

Cena:
Skladom
99+ ks

13,52 € (bez DPH)
RP: 0 €
16,22 € (s DPH)

ks

PowerBeam 5AC-500

PowerBeam 5AC-500 je vysoko výkonná kompletná vonkajšia jednotka vrátane

Cena:
Skladom
52 ks

110,20 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
132,36 € (s DPH)

ks

PowerBeam M5-400, 25dBi

PowerBeam M5 400 je výkonná kompletná jednotka vrátane 25

Cena:
Skladom
43 ks

61,86 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
74,35 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.