LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

DASAN switch V2224G-OP

DASAN V2224-OP je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch

Parametre
Kapacita 88 Gbps
Priepustnosť 65.5 Mbps
Pamäť RAM SDRAM 256MB
Pamäť Flash 32 MB
Rozhranie 24x 100/1000Base-X port (SFP)
. 1x 1000Base-X port (SFP)
. 2x 1000Base-X ports (SFP)
. 1x EPON port (SC/PC)
. 1x 10GBase-R (SFP+)
. 1x port (RS232)
MGMT 1x 10/100Base-TX (RJ45)
Napájanie DC: -48/60VDC
. 100-240VAC, 50/60Hz
Spotreba Max. 37W
Prevádzková teplota -20°C až 60°C
Rozmery (mm) 440 x 44 x 300 mm

Kód: PONV2224G-OP

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 2 ks

Cena:

609,00 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
731,09 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 609,00 €
3 - 4 ks 600,30 €
5 a viac ks 591,60 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Brožúra Download - Brožúra
Schéma Download - Schéma

Odporúčaný tovar

DASAN V2524G

DASAN V2524G 24-portový L2 manažovateľný switch (20-portov 100/1000Base-X + 4-porty

Cena:

525,00 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
630,29 € (s DPH)

ks

DASAN V2824, managed L2 switch

24-portový L2 manažovateľný switch

Cena:

154,00 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
185,09 € (s DPH)

ks

DASAN switch V2224G, L2 GE

DASAN V2224 je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch

Cena:

406,00 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
487,49 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2017 WebCreative.info All rights reserved.