LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

FO kábel RISER, 09/125, 16 vl., LSOH, G657

Riser káble sú priamo vytvorené pre vertikálne, i horizontálne FTTH rozvody. Minimalizujú počet rozvadzačov v jednotlivých poschodiach a eliminujú potrebu zváračky.

 

Kábel sa neprerušuje, iba sa v bočnej drážke nareže plášť a jednotlivé vlákna v 900 µm sekundárnej ochrane sa zatiahnu (do 20m) k uživateľovi.

 

Riser kabel je chránený LSZH pláštom, ktorý je UV stabilný a jeho singlemodové vlákna spĺňajú špecifikáciu ITU-T G.657. Práce s Riser káblami prináša podstatnú úsporu času inštalácie. 

Parametre
Priemer kábla 12 mm
Hmotnosť kábla 86 kg/km
Odolnosť v ťahu nakrátko 600 N
Odolnosť v ťahu nadlho 350 N
Norma EN 187101
Počet vlákien 16 x

Kód: KAORIS16V2

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 99+ m

V rezervácií: 0 ks

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

m

1 - 499 m 0,90 €
500 - 1999 m 0,87 €
2000 a viac m 0,84 €

Odporúčaný tovar

RISER BOX odbočka pre 4vl.

Riser BOX - sa umiestňuje najčastejšie do domových el.

Cena:

2,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,52 € (s DPH)

ks

Adaptér SC-SC SM DX

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

1,28 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,54 € (s DPH)

ks

SFP WDM 1.25Gbps (SC/20km,SM) TX=1310

1Gbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre

Cena:

26,63 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
31,99 € (s DPH)

ks

Adaptér SC/APC-SC/APC SM SX

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

0,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,72 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 1m

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 1m

Cena:

7,30 € (bez DPH)
RP: 0 €
8,76 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.