LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Kód: POPILSU

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 99+ ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

0,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,96 € (s DPH)

ks

1 - 49 ks 0,80 €
50 - 99 ks 0,78 €
100 a viac ks 0,77 €

Odporúčaný tovar

Adaptér LC/APC-LC/APC SM DX

Adaptér LC/APC - LC/APC SM DUPLEX

Cena:

1,22 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,46 € (s DPH)

ks

Optický FTTH box FTT-H208B, 8portový

Optický FTTH box je vhodný pre vonkajšie použite. Box je vyrobený

Cena:

18,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
22,68 € (s DPH)

ks

Optický FTTH box FTT-FDB16B, úchyt na stenu/stĺp 16portový

Optický FTTH box je vhodný pre vonkajšie použite. Box je vyrobený

Cena:

21,05 € (bez DPH)
RP: 0 €
25,26 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.