LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm

XS + 31LC10D je singlemode SFP / SFP + / SFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 25 Gbps, podporujúci aj nižšie rýchlosti 1 Gbps aj 10 Gbps s vlnovou dĺžkou 1310nm a dvoma LC konektormi pre spojenie na vzdialenosť 10km.


Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov "cisco compatibile". Perfektná voľba napríklad pre MikroTik zariadenia CCR2004-1G-12S + 2XS.


Vysoká hodnota MTBF, ktorá je 200 000 hodín pri 25 ° C zaisťuje modulu veľmi dlhý život.



Technické parametre


Formát: SFP, SFP +, SFP28

Pre typ kábla: Single Mode

Prenosová rýchlosť: 1 Gbps, 10 Gbps, 25 Gbps

Vlnová dĺžka - Tx / Rx [nm]: 1310

Dosah [km]: 10

Typ prenosu: 2-vláknový

Optické konektory: (2) LC

Kód: AOSFXS+31LC10D

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 7 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

134,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
160,84 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 134,00 €
3 - 4 ks 132,97 €
5 a viac ks 131,94 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

CCR1036-8G-2S+

Systémové riešenie platforiem firmy MikroTik  pre poskytovateľov bezdrôtového pripojenia

Cena:

945,36 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
1 134,72 € (s DPH)

ks

BAZÁR - CCR1009-8G-1S-1S+PC

Používaný kus!!! Cloud Core Router MiktoTik CCR-1009-8G-1S-1S+PC je

Cena:

301,17 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
361,69 € (s DPH)

ks

CCR1036-8G-2S+EM

Systémové riešenie platforiem firmy MikroTik  pre poskytovateľov bezdrôtového pripojenia

Cena:

1 120,99 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
1 345,48 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.