LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

SFP EPON 2.488/1.25Gbps SC C VSOL

EPON OLT SFP fiber optic module PX20++ 1310/1490nm 20km 1.25Gbps Simplex SC Connector

Kód: AOSFEPOSCC VSOL

Výrobca: V-SOL

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 18 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

26,66 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,03 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 26,66 €
10 - 19 ks 24,88 €
20 a viac ks 23,99 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, SX, 1m

Patch kábel SC-SC, SM 9/125, SX, 1m   hrúbka: 3 mm

Cena:

4,03 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,84 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.