LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Optický WIFI router 1xSC 4xLAN, 150Mbps, 802.11n/b/g/, 1310nm

Optický Router OWR 1004 je all-in-one zariadenie pre FTTH aplikácie, ktorý v sebe integruje optický WDM WAN SC port, 4x 10/100 Mbps switch a Wi-Fi rozhranie 802.11 b/g/n pre rýchly prenos dát.

Parametre
WAN SM, WDM 1310nm, 100Mbps
LAN 4x 10/100 Mbps (100BASE-TX: UTP/STP Cat.5)
Štandardy 802.11 b/g/n, 802.3, 802.3u, 802.3x
Vysielací výkon 20dBm (Max)
Operačný mód AP/Router/WISP/WDS/WPS/Bridge
Zabezpečenie WEP/WPA/WPA2
LED Power, CPU status, Wireless, WAN, 4xLAN
Management WEB/Vzdialený
Pamäť Flash 2MB, SDRAM 16MB
Prevádzková teplota 0 - 55°C
Napájanie 9V/1A

Kód: WLROGPTROU

Výrobca: 3C LINK

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 2 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

37,93 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
45,64 € (s DPH)

ks

1 - 4 ks 37,93 €
5 - 9 ks 37,62 €
10 a viac ks 37,30 €

Odporúčaný tovar

Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvojvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

4,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,28 € (s DPH)

ks

Adaptér SC-SC SM SX UPC

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

0,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,72 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 3m

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 3m

Cena:

2,21 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,65 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.