LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

SFP 1.25Gbps 1000Base-T, 100m, temp -40/+85

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN. 100m, temp -40/+85

Kód: AOSFC1GCTR

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 19 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

24,95 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,98 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 24,95 €
10 - 19 ks 23,56 €
20 a viac ks 22,18 €

Odporúčaný tovar

SFP 10/100/1000 Base-T CISCO kompatibilné

SFP 10/100/1000 Base-T, RJ-45 Cooper

Cena:

19,78 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
23,77 € (s DPH)

ks

SFP modul 155Mbps (LC/80km,SM)

100Mbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:

75,82 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
91,02 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.