LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

SFP modul 1,25Gbps LX-SM 3Com

1Gbps SFP optický modul LX Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov 3Com

Kód: AOSFPLXSH3

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 7 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

28,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,64 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 28,00 €
20 - 49 ks 23,80 €
50 a viac ks 21,00 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC-LC SM, DX, 1m

Patch kábel SC/UPC -LC/UPC SM, DX, 1m hrúbka: 2 mm

Cena:

3,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,20 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC SM, DX, 2m

Patch kábel SC-LC SM, DX, 2m

Cena:

4,41 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,29 € (s DPH)

ks

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Cena:

0,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,96 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.