LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GBIC 1.25Gbps 1000Base-T RJ45 cooper

GBIC 1.25Gbps 1000Base-T RJ45 cooper

Kód: AOGBC1G

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

34,34 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
41,24 € (s DPH)

ks

1 - 4 ks 34,34 €
5 - 9 ks 31,07 €
10 a viac ks 27,80 €

Odporúčaný tovar

GBIC 1.25Gbps MM 550m

GBIC 1.25Gbps MM 550m 2 vláknový

Cena:

21,44 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
25,76 € (s DPH)

ks

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps 2 vláknový

Cena:

24,73 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,71 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-FC SM, DX, 2m

Patch kábel SC-FC SM, DX, 2m

Cena:

8,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
10,56 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, DX, 10m

Patch kábel SC-SC SM, DX, 10m

Cena:

14,88 € (bez DPH)
RP: 0 €
17,86 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.