LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GBIC 1.25Gbps MM 550m

GBIC 1.25Gbps MM 550m

2 vláknový

Kód: AOGB1G550SCMM

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

21,44 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
25,76 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 21,44 €
10 - 19 ks 18,64 €
20 a viac ks 16,78 €

Odporúčaný tovar

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps 2 vláknový

Cena:

24,73 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,71 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC MM 50/125, DX, 2m

Patch kábel SC-LC MM, 50/125, DX, 2m

Cena:

4,31 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,17 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.