LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Prevodník TP-LINK MC220L 1000Mbs, SM, 20km

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak.

 

Podporuje rýchlosť 1000 Mbit/sv plne duplexnom režime pre port TX aj FX. Tento konvertor je určený pre použitie s multirežimovým/jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC/LC. Pre odosielanie a príjem dát s multirežimovým optickým káblom využíva vlnovú dĺžku 850 nm až na vzdialenosť 0,55 km, s jednorežimovým optickým káblom vlnovú dĺžku 1310 nm až na vzdialenosť 10 km. 

Parametre
Protokoly IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Napájanie 9 V/0,8 A
Rozmery (mm) 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnosť 0.5 kg
Prevádzková teplota 0°C až 50°C
Rozhranie 1x Gigabit SFP port
. 1x gigabit ethernet port

Kód: AOTPMC220L

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 36 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

18,75 € (bez DPH)
RP: 0 €
22,50 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 18,75 €
10 - 19 ks 18,50 €
20 a viac ks 18,38 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Uživateľská príručka Download - Uživateľská príručka

Odporúčaný tovar

SFP modul 1,25Gbps LX-SM 3Com

1Gbps SFP optický modul LX Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:

28,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,64 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC SM, DX, 1m

Patch kábel SC/UPC -LC/UPC SM, DX, 1m hrúbka: 2 mm

Cena:

5,23 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,28 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.