LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Prevodník TP-LINK MC210CS Gigabit, SM, 15 km, 2xSC

Prevodník TP-LINK MC210C slúži na prevod metalického vedenia 10/100/1000Mbps na optický štandard 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovú dĺžku 1310 nm. Napájanie zabezpečuje externý adaptér. Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie alebo montáž, ale môže byť pomocou adaptéra inštalované do racku.



Parametre a špecifikácia:


Hlavné vlastnosti:
1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekciou rýchlosti pripojeného zariadenia a duplexného módu
1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekciou duplexného módu pripojeného zariadenia
Single-mode vlákno 9/125 mikrometrov
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Dosah: 15 km
Auto MDI-II/MDI-X


Porty:
1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekciou rýchlosti pripojeného zariadenia a duplexného módu, konektor RJ-45
1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekciou duplexného módu pripojeného zariadenia, konektor 2xSC (Duplex)


Podporované štandardy:
IEEE 802.3ab 1000Base-TX
IEEE 802.3z 1000Base-FX
IEEE 802.3x


Napájanie:
Externý napájací zdroj na striedavý prúd 240 V AC/5 V DC 2 A
Pracovné podmienky:
Teplota: 0° až +40 °C
Vlhkosť: relatívna vlhkosť max. 10 – 90 % (non-condensing)


Rozmery:
95 x 73 x 27 mm
Hmotnosť:
0,2 kg

Kód: AOTPMC210CS

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 7 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

30,02 € (bez DPH)
RP: 0 €
36,02 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 30,02 €
10 - 19 ks 29,79 €
20 a viac ks 29,56 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Uživateľská príručka Download - Uživateľská príručka

Odporúčaný tovar

SFP modul 1,25Gbps LX-SM 3Com

1Gbps SFP optický modul LX Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:

28,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,64 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC SM, DX, 1m

Patch kábel SC/UPC -LC/UPC SM, DX, 1m hrúbka: 2 mm

Cena:

3,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,20 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.