LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

cAP ac - RBcAPGi-5acD2nD

cAP ac je dizajnové apéčko disponujúce kompletným servisom RouterOS funkcií a je dodávané s dvoma verziami krytu pre montáž na strop alebo na stenu.

Ideálne riešenie pre pokrytie signálom vo verejných priestranstvách typu hotelov, letísk, nákupných centier a pod.

Duálna podpora frekvenčných pásiem 2GHz a 5GHz v rýchlom štandarde 802.11n / ac s pokrytím 360 ° a dvoma gigabitovými portami.

Integrovaná podpora repeater režimu aj osadenie dvoma ethernet portami poskytuje širokú škálovateľnosť bezdrôtových aplikácií.
cap ac navyše disponuje podporou PoE štandardu 802.3af / at na prvom porte a pasívnym PoE vyýstupom na druhom.


Technické špecifikácie:
Product code: RBcAPGi-5acD2nD
CPU: IPQ-4018
CPU nominal frequency: 716 MHz
Memory: 128 MB
Storage type: Flash
Storage size: 16 MB
10/100/1000 Ethernet ports: 2
Wireless: 2.4 GHz 5 GHz
Operating frequency: 2412 - 2484 MHz, 5150 - 5875 MHz
Protocols: 802.11b / g / n 802.11ac
Number of chains: 2x2
Antenna gain: 2dBi, 2.5dBi
Power options: PoE-in 802.3af / at, PoE-out (Passive, Ethernet port 2), 17-57 V
Consumption: 13 W
Dimensions: Round case 136mm, height: 30mm; Square case 145mm x 145mm x 30mm
Operating temperature: -40 ° C .. + 70 ° C tested
LEDs: 7x LEDs (1x user LED)

Kód: SBRBcAPGi-5acD2nD

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

49,13 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
59,08 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 49,13 €
10 - 19 ks 48,26 €
20 a viac ks 47,38 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

SFP modul 1,25Gbps (LC/80km,SM) TX=1550

1Gbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:

51,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
61,78 € (s DPH)

ks

SFP modul WDM 1,25Gbps DDM, 1310nm(LC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektorom LC

Cena:

10,83 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
13,03 € (s DPH)

ks

PoE injektor 4x LAN/PoE kryt

4x Poe injektor v kovovom boxe. PoE injektor je vhodný

Cena:

12,56 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
15,11 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.