LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S je veľmi malý a lacný optický switch / router s plnohodnotným operačným systémom RouterOS, ktorý obsahuje 5x SFP a 1x combo (SFP / ETH) port.


Cloud Router Switch je poháňaný procesorom QCA8511 taktovaným na 400MHz, obsahuje 128MB RAM, 16MB úložného priestoru, L5 licenciu a jeho maximálna spotreba je 11W.


Čo sa napájanie týka, switch / router možné napájať cez klasický napájací adaptér (10 28V) ale tiež cez pasívne PoE. Súčasťou balenia je napájací adaptér 24V / 0.8A.


Plastový box 113 x 138 x 29 mm.

Kód: SBCRS106-1C-5S

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 11 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

43,63 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
52,39 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 43,63 €
10 - 19 ks 42,49 €
20 a viac ks 41,73 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia
Vyhlásenie o zhode Download - Vyhlásenie o zhode

Odporúčaný tovar

SFP modul 1,25Gbps (LC/80km,SM) TX=1550

1Gbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:

51,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
61,78 € (s DPH)

ks

SFP modul WDM 1,25Gbps DDM, 1310nm(LC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektorom LC

Cena:

10,83 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
13,03 € (s DPH)

ks

PoE injektor 4x LAN/PoE kryt

4x Poe injektor v kovovom boxe. PoE injektor je vhodný

Cena:

12,56 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
15,11 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.