LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

CRS125-24G-1S-IN

Cloud Router Switch L3. Switch je osadený 24x Gigabit LAN portami a 1x SFP portom.



Parametre
Kód produktu CRS125-24G-1S-IN
CPU AR9344-DC3A-R, 600MHz
SFP DDM áno
Pamäť RAM 128 MB
LAN port 24x 10/100/1000
Napájanie 8-28V DC
Licencia Level 5
Rozmery (mm) 285 x 145 x 45 mm
SFP áno, 1x
SFP+ nie

Kód: SBCRS125-24G-1S-IN

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

132,29 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
158,87 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 132,29 €
3 - 4 ks 131,08 €
5 a viac ks 128,68 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Prehlásenie o zhode Download - Prehlásenie o zhode

Odporúčaný tovar

CRS226-24G-2S+IN

Nová rada Cloud Router Switchov L3. Switch je osadený

Cena:

202,55 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
243,18 € (s DPH)

ks

CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router MiktoTik CCR-1036-12G-4S je jedinečný router založený

Cena:

666,08 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
799,58 € (s DPH)

ks

FO kábel RISER, 09/125, 12 vl., LSOH, G657

Riser káble sú priamo vytvorené pre vertikálne, i horizontálne FTTH rozvody. Minimalizujú

Cena:

0,72 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,86 € (s DPH)

m

CRS112-8G-4S-IN

Cloud Router Switch L3. Switch je osadený 8x Gigabit

Cena:

95,85 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
115,14 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.