LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

BAZÁR - RB751U-2HnD

RB751U-2HnD je bezdrôtový SOHO AP, na ktorý ste čakali!

Má päť ethernetových portov, jeden port USB 2.0 a vysokovýkonný bezdrôtový prístupový bod 2,4 GHz 1000 mW 802.11b / g / n so zabudovanými anténami. Je tiež možné pripojiť externú anténu MMCX, ktorá nahradí jednu zo zabudovaných antén.

Zariadenie je veľmi malé a bude vyzerať dobre v každej domácnosti alebo kancelárii, sú k dispozícii kotviace otvory pre montáž na stenu.


Kód: SBRB751U-2HnD

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 3 mesiacov

Skladom: 1 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

16,50 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
19,84 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 16,50 €
10 - 19 ks 16,50 €
20 a viac ks 16,50 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

SFP modul 1,25Gbps (LC/80km,SM) TX=1550

1Gbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:

51,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
61,78 € (s DPH)

ks

SFP modul WDM 1,25Gbps DDM, 1310nm(LC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektorom LC

Cena:

11,61 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
13,97 € (s DPH)

ks

PoE injektor 4x LAN/PoE kryt

4x Poe injektor v kovovom boxe. PoE injektor je vhodný

Cena:

12,56 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
15,11 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.