LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Kód: AOTP110CSB

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 3 mesiacov

Skladom: 1 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 9,99 €
10 - 19 ks 9,99 €
20 a viac ks 9,99 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, SX, 1m

Patch kábel SC-SC, SM 9/125, SX, 1m   hrúbka: 3 mm

Cena:

2,38 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,86 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC112CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1310

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC

Cena:

25,35 € (bez DPH)
RP: 0 €
30,42 € (s DPH)

ks

SFP WDM 155Mbps (SC/20km,SM) TX=1550nm

100Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre

Cena:

14,34 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
17,24 € (s DPH)

ks

FO kábel Solarix 02vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, čierny, G.657A (500m)

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak

Cena:

104,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
125,28 € (s DPH)

bal.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.