Back to LanCentrum.sk
language:
Currency:

SFP WDM 155Mbps (SC/20km,SM) TX=1550nm

SFP-SM - je 100 Mbps SFP optický modul s konektorom LC pre Singlemode kábel. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco). Štandardná záruka je 2 roky.

Code: AOSFMB20SCB

Producer: Times Connect

Warranty: 24 months

In stock: 1 ks

Reservation: 0 ks

Price:

33,78
RP: 0.03 €
40,57 € (with VAT)

ks

1 - 9 ks 33,78 €
10 - 19 ks 32,65 €
20 a viac ks 31,53 €

Odporúčaný tovar

SFP WDM 155Mbps (SC/20km,SM) TX=1310

SFP-SM - je 100 Mbps SFP optický modul s

Price:

21,15
RP: 0.03 €
25,42 € (with VAT)

ks

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, SX, 1m

Patch kábel SC-SC, SM 9/125, SX, 1m

Price:

3,33
RP: 0 €
4,00 € (with VAT)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Price:

1,08
RP: 0 €
1,30 € (with VAT)

ks

Shop owner: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.