LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Fibrain

Cena:
Skladom
70 ks

0,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,60 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
99+ ks

0,44 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,53 € (s DPH)

ks

FO kábel AERO opt. plochy 24vl 9/125 1000N

Plochý optický kábel 24 vlákien určený pre vonkajšie použitie

Cena:
Skladom
0 m

0,88 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,06 € (s DPH)

m

Cena:
Skladom
99+ ks

4,38 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,26 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
3 ks

45,33 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
54,43 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.